XS
SM
MD
LG
XL
SİVAS İZ PSİKOLOJİ

KURUMSAL DANIŞMANLIK

Kurumsal danışmanlık hizmeti, çalışanların iş yerine bağlılığını arttırmaya, çalışanların liderleri ve yöneticileri ile ilişkilerini düzenlemeye, çalışanın performansını ve memnuniyetini yükseltmeye, kurumun işlevselliği ve üretkenliğini geliştirmesine yönelik yapılan analizleri ve iyileştirmeleri içermektedir.

Kurumsal danışmanlık

Şirketlerin ve kurumların sistemin uyumlu bir şekilde çalışması kurumun verimliliğinin bir göstergesidir. Her kurum birden çok alt sistemlerden oluşmaktadır. Kurumsal danışmanlıkta her bir sistem özel olarak incelenip, eksik veya olası eksiklikleri analiz ederek, olası telafi çözümleri üretmektedir.


Kurumsal danışmanlık hizmetinin amacı

Kurumsal danışmanlık hizmeti, çalışanların iş yerine bağlılığını arttırmaya, çalışanların liderleri ve yöneticileri ile ilişkilerini düzenlemeye, çalışanın performansını ve memnuniyetini yükseltmeye, kurumun işlevselliği ve üretkenliğini geliştirmesine yönelik yapılan analizleri ve iyileştirmeleri içermektedir. Bir kurumun çalışan memnuniyetinin yüksek olması o kurumda yapılan işin kalitesini arttırmaktadır.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırWeb: Efasis Yazılım